snuggs

Menštruačné nohavičky Snuggs

Zdieľať:

Menštruačné nohavičky Snuggs

Snuggs je česká spoločnosť, ktorá šije menštruačné nohavičky od roku 2019 a má najväčší podiel na českom trhu. Predáva sa tiež v Nemecku a na Slovensku a podľa ich webovej stránky sa ho predalo 30 000 kusov. Nohavičky Snuggs vstúpili na trh s jediným strihom, určeným pre ženy s miernou až strednou menštruáciou. Začiatkom roku 2020 však výrobcovia po prvýkrát predstavili modely pre silnejšiu menštruáciu a tiež Snuggs s vysokým pásom.

Snuggs sú vhodné pre všetky ženy pri menštruácii, ale aj pre ženy v období šestonedelia alebo tie, ktoré trápia inkontinencia a inými výtokmi. Pokiaľ máte slabú alebo stredne silnú menštruáciu, môžete ich nosiť ako primárny produkt po celú dobu menštruácie. Ak je vaša menštruácia silná, vyberte si radšej silnejší variant, alebo nohavičky kombinujte s ďalšou pomôckou. Nohavičky dokážu absorbovať len 10 ml tekutiny. Na Internete je často vidieť v hodnoteniach Snuggs, že pretekajú bočne vo švoch.

Snuggs Menštruačné nohavičky
Podľa súčasnej webstránky výrobcu sú na trhu v podstate 2 strihy – klasický a s strih vysokým pásom. Každý má potom dva druhy absorpcie. Výrobca tvrdí na mnohých webstránkach, že použité nanovlákna zabraňujú množeniu sa baktérií, čo v praxi znamená, že baktérie sú nejakým chemickým procesom likvidované – viď poznámku na prvej strane.
Internetový obchod: www.getsnuggs.sk
Cena: od 30 € do 40 € (množstevné zľavy 10% alebo 20%)
Doprava: 5 €
Nohavičky je možné vrátiť do 30 dní, ale tovar musí byť v pôvodnom balení, nenosený, nevypratý, so všetkými štítkami, bez škvŕn a zápachu. Nie je ho možné teda vrátiť, ak funcionalita užívateľke nevyhovuje.

Celkové hodnotenie: Menštruačné nohavičky Snuggs

Absorpcia
58%
Kvalita
62%
Design
56%
Hodnota
53%

By 11 reviewer(s)

Zoradiť podľa

 • Avatar

  Jitka

  Nevydrží celý den

  Jsou pohodlné, ale nevydrží celý den. Musí se vyměnit zhruba 1x až 2x denně a to jsem je pořídila dceři pro pohodlnější průběh. Za ty peníze jsem čekala něco víc.

  3 apríla, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Hanka1

  Mám vyšší střih a extra save a k ničemu… Krev samozřejmě teče i mimo pochvu, dozadu, i dopředu… S čímž zřejmě vynálezci nepočítali…

  25 februára, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Dana D

  Kúpila som si Snuggs, ktoré všetci chvália ale mala som pocit, že mi nič nesali. Tak som sa pýtala online na čate koľko absorbujú? Odpoveď je na obrázku… Už teda viem, prečo si ich musím tak veľmi často meniť pri mojej silnej menštruácii… Skúsim inú značku.

  11 februára, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Markéta

  Chtěla jsem dát šanci českému vyrobku, na svych strankach se sveho casu chlubili, ze kapacitne kalhotky nahradi pouziti 3 tamponu na jedno nošení… Tak to ani omylem. Savá vložka je zoufale kratka, takze pri vetsim krvaceni protecou vepredu i vzadu. Me vydrzi v klidu tak 3 hodiny. Nevim co si predstavuji pod pojmem silna menstruace, ale me stezi slouzi pri konci (slabém krvácení). Mam srovnani s kalhotkami WUKA, které jsou cenove podobne, objednavaji se z Británie, ale je na ne spoleh, sava vlozka je větší a opravdu vydrzi minimalne 6-8 hodin. Beru to tak, ze jsem si koupila drazsi kalhotky na konec menstruace, nebo ke kalisku… V jedne velikosti sedi kazdy kus jinak a neni to zase uplne maly rozdil. (Jedny trochu škrtí a druhe sedi hezky). Za tu cenu to nestoji.

  8 februára, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Veronika

  Rozpačité

  Mám pro silnou menstruaci s vysokým pasem. Velikost by mi měla sedět podle tabulky, ale jsou velké (84 boky, velikost S). Doporučuji sáhnout po menší velikosti.
  Nevím, jaké jsou ty tenčí, denní, ne vysoké. Ale tyhle si mohu brát jen na noc. Je pravda, že mi nikdy nikde neprotekly, cítím se bezpečně. Materiál je parádní.
  Schnout po vyprání stejně dlouho jako tenké menstruační kalhotky z Dm, což svědčí i o jejich kvalitnějším materiálu.
  Nicméně jsou velmi drahé, to je pravda.
  Nemusím si ale dělat starosti, že bych v noci zakrvácela postel, naprosté bezpečí. To se mi líbí.
  Chystám vyzkoušet i modely tenčí na den, ale trochu se bojím, že mi nebudou tak sedět.

  30 januára, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Anonymne

  Pretekali

  Skúsila som ich dvakrát a raz mi pretiekli. Naviac: šuštia medzi nohami a lepia sa na telo.

  18 januára, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Júlia

  Zatiaľ som vyskúšala nohavičky len jeden cyklus, mám dvoje, tak ich môžem striedať, po vypratí trošku dlhšie schnú, ale stačí to na výmenu. Prvý deň menštruácie som pre istotu použila aj vložku, potom už som nadobudla dôveru – nesklamali. Asi si dokúpim ešte jedny, aby som ich pri silnejšej menštruácii mohla meniť častejšie. Som nadšená a určite tieto prevratné nohavičky odporúčam aj ostatným ženám!

  19 novembra, 2020

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  karin

  Neodporúčam

  Mám nohavičky Snuggs pre silnú menštruáciu a bohužiaľ budem ich reklamovať. Po prvom týždni sa roztiahli a trčia z nich gumičky. Materiál je taký umelý, tenký …

  27 októbra, 2020

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Lenka

  Nelíbí se mi

  absorpční vrstva by vepředu mohla být ještě cca o 1 cm delší
  kalhotky celkově nesedí, kloužou dolů
  vadí mi umělý materiál

  21 októbra, 2020

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Silvia

  Hrozný design

  Aj tie klasicke su proste bombardaky, to sa mi nepaci ani cez menzes.

  13 októbra, 2020

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Viera T

  Nevydržali dlho

  Vyskúšala som ich kôli ekológii, ale dlho mi nevydržali. Ťažko sa udržujú, ručné pranie nie je nikdy tak dokonalé. Po cca 5 mesiacoch používania povolili gumičky a už mi tak dobre nesedia. Super nápad, ale skúsim aj inú značku, toto ma sklamalo. Za tú cenu som čakala viac.

  10 októbra, 2020

  Zdieľať

  Užitočné?

Zanechajte svoj názor na toto

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Absorpcia
Kvalita
Design
Hodnota