Zdieľať:

Menštruačné nohavičky BTWS

BTWS – by the way slovenské – je nová slovenská značka mladého družstva BTW Slovensko – až tak nová, že momentálne dodáva na objednávku do 3 týždňov. Nohavičky sú vyrábane ako private label írskou firmou Faveo Healthcare v jej pobočke vo Vranove nad Topľou, takže v podstate názov je pravdivý aj keď diskutabilný.

BTWS-ky firma ponúka nohavičky v dvoch prevedenia – v čiernej a v telovej farbe. Oba strihy sú rovnaké a vyrobené z umelých vlákien polypropylénu a polyamidu. Sú napustené technológiou Silvadur – to znamená soľou striebra, ktorá pôsobí na baktérie ako biocíd. Podľa výrobcu sú nohavičky určené pre silnú menštruáciu aj keď udávajú, že  je abosorpčnosť štandardná: 25 ml. čo pri iných výrobkoch je na slabé až stredné krvácanie.

Zaujímavosťou je, že výrobca odporúča nohavičky hneď po použití prať v práčke  bez predchádzajúceho opláchnutia. To môže byť veľmi príťažlivé pre tie ženy, ktoré nemajú vzťah k vlastnej krvi. Otázne je, ako bude reagovať krv na teplú vodu a ostatné prádlo v práčke. Mali by vydržať až 200 praní, čo pri danom umelom materiály neprekvapuje.

BTWS
btws

Internetový obchod: www.btws.sk

Cena: od 28,80 € (s možnosťou množstevnej zľavy 10 a 20%)
Doprava: od 2,80 € do 4,80 €
Dobierka: 1 €

V prípade, že vám menštruačné nohavičky z akéhokoľvek dôvodu nesedia, môžete ich vrátiť alebo požiadať o ich výmenu a to do 60 dní od dátumu doručenia.

Absorpcia
40%
Kvalita
40%
Design
40%
Hodnota
40%

By 01 reviewer(s)

Zoradiť podľa

  • Avatar

    Anonymne

    Chcela som si objednať tieto "slovenské" nohavičky. Hovoria, že je to slovenský výrobok, ale keď som si pozrela do detailov ich stránku, tak som prišla na to, že je to írska produkcia -majú rovnaké vety na webe ako tá írska firma. Jednoducho im neverím. A naviac, nemám chuť čakať 3 týždne, kým ich dodajú – a ktovie, či to nebude viac…

    3 júna, 2021

    Zdieľať

Zanechajte svoj názor na toto

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Absorpcia
Kvalita
Design
Hodnota