Zdieľať:

Menštruačné nohavičky BTWS

BTWS – by the way slovenské – je nová slovenská značka mladého družstva BTW Slovensko – až tak nová, že momentálne dodáva na objednávku do 3 týždňov. Nohavičky sú vyrábane ako private label írskou firmou Faveo Healthcare v jej pobočke vo Vranove nad Topľou, takže v podstate názov je pravdivý aj keď diskutabilný.

BTWS-ky firma ponúka nohavičky v dvoch prevedenia – v čiernej a v telovej farbe. Oba strihy sú rovnaké a vyrobené z umelých vlákien polypropylénu a polyamidu. Sú napustené technológiou Silvadur – to znamená soľou striebra, ktorá pôsobí na baktérie ako biocíd. Podľa výrobcu sú nohavičky určené pre silnú menštruáciu aj keď udávajú, že  je abosorpčnosť štandardná: 25 ml. čo pri iných výrobkoch je na slabé až stredné krvácanie.

Zaujímavosťou je, že výrobca odporúča nohavičky hneď po použití prať v práčke  bez predchádzajúceho opláchnutia. To môže byť veľmi príťažlivé pre tie ženy, ktoré nemajú vzťah k vlastnej krvi. Otázne je, ako bude reagovať krv na teplú vodu a ostatné prádlo v práčke. Mali by vydržať až 200 praní, čo pri danom umelom materiály neprekvapuje.

BTWS

Postreh

Webstránka tejto firmy už dlhší čas oznamuje, že tovar bude k dispozícii v druhej polovici júla 2021. Dodnes to nefunguje.

18.09.2021
BTWS
btws

Internetový obchod: www.btws.sk

Cena: od 28,80 € (s možnosťou množstevnej zľavy 10 a 20%)
Doprava: od 2,80 € do 4,80 €
Dobierka: 1 €

V prípade, že vám menštruačné nohavičky z akéhokoľvek dôvodu nesedia, môžete ich vrátiť alebo požiadať o ich výmenu a to do 60 dní od dátumu doručenia.

Absorpcia
30%
Kvalita
30%
Design
30%
Hodnota
30%

By 02 reviewer(s)

Zoradiť podľa

 • Avatar

  Anonymne

  neodporucam

  Vobec nevydrzia tolko kolko deklaruju a este ani niesu slovenske. Co odporucam, tak su naozaj slovenske SOVICK, prijemny tencel material, teraz maju aj bambus, ten som neskusila este, super saju a aj sadnuci strih. Tie by tu mali byt a este teda musim povedat, ze niesu predrazene a lepsie ako snuggs.

  21 júna, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Anonymne

  Chcela som si objednať tieto "slovenské" nohavičky. Hovoria, že je to slovenský výrobok, ale keď som si pozrela do detailov ich stránku, tak som prišla na to, že je to írska produkcia -majú rovnaké vety na webe ako tá írska firma. Jednoducho im neverím. A naviac, nemám chuť čakať 3 týždne, kým ich dodajú – a ktovie, či to nebude viac…

  3 júna, 2021

  Zdieľať

Zanechajte svoj názor na toto

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Absorpcia
Kvalita
Design
Hodnota