Menštruačné nohavičky Flux

Menštruačné nohavičky Flux

Zdieľať:

Menštruačné nohavičky Flux

Anglické menštruačné nohavičky Flux začali produkciu v roku 2017. Vtedy prišli ako prví s nohavičkami, ktoré sa rozopínajú na bokoch a tak sa ľahko vymieňajú aj v najkomplikovanejších situáciách – napr. v lietadle. Dnes je výroba sústredená v Číne a kvalita týchto nohavičiek je známa aj u nás. Podľa tvrdenia výrobcu Flux vydržia minimálne 3 roky používania a tak nahradia cez 450 vložiek, či tampónov. Dajú sa kúpiť aj v niektorých slovenských eshopoch, ale nie je možný výber zo všetkých modelov tak, ako je tomu v Anglicku.

Menštruačné nohavičky Flux

Menštruačné nohavičky Flux majú 4 vrstvy, z čoho jedna je antibakteriálna. Ohľadne toho odporúčame čítať odstavec na prvej strane. Výrobca má na svojej stránke 10 modelov v 4 absorpčných kategóriách. Najvyššia pojme 25 ml tekutiny, teda toľko ako 4 tampóny a je možné ich mať na sebe po dobu 12 hodín. Najtenšie, tzv. ‚Neviditeľné‘, absorbujú tekutinu ako 2 tampóny. Naviac si môžete zakúpiť aj model v strihu Tong  pre slabé dni (množstvo ako 1 vložka). Vrátenie tovaru je akceptované do 60 dní ale len v neporušenom obale. Jedny nohavičky je možné vrátiť, ak sa vám neosvedčili.

Internetový obchod: www.fluxundies.com
Cena: od 24 € do 32 €
Doprava: do EU zdarma
Dobierka: nie
Nohavičky Flux je možné do Anglicka vrátiť, ak kupujúca nie je spokojná počas 60 dní testovania. Znamená to, že aj ak boli použité.

Celkové hodnotenie pre “Menštruačné nohavičky Flux

Absorpcia
55%
Kvalita
70%
Design
65%
Hodnota
47%

By 04 reviewer(s)

Zoradiť podľa

 • Avatar

  Lora

  Pretiekla som po 2 hodinách v najsilnejších dňoch. Mám tiež nohavičky THINX a nevidím žiadne rozdiely medzi nimi, okrem toho, že nohavičky THINX sa nosia oveľa pohodlnejšie. Ani THINX ma počas mojich ťažkých dní nechránia úplne, ale to ani neočakávam, pretože sa o nich všade píše, že fungujú ako záložný zdroj a tak nosím ich iba v mojich stredných / ľahkých dňoch. Možno nepretečú tak ľahko, ako Flux, lebo rozkrok je širší a tak nemajú bočné priesaky. Myslela som si, že FLUX, pretože je britskou spoločnosťou (žijem v Anglicku), budú super, ale ich modely sa mi zdajú nekvalitné; rozkrok je príliš úzky a je tiež dosť objemný na strednú menštruáciu.
  Chýbajú mi u nich nejaké „normálne“ nohavičky pre tie z nás, ktoré nemajú radi ozdoby atď. Chlapčenský štýl má všade okolo pásu príšerný slogan značky FLUX, odnímateľný model ma reže v bokoch. a bikiny majú krajkový lem, čo nemám rada. Je skvelé ponúkať veľa modelov, ale žiaľ neexistuje jednoduchý štandardný nohavičkový model FLUX pre nás, ktoré potrebujeme pohodlie.

  23 mája, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Andrea

  používam flux kombinácii s ekologickejšimi vložkami , ale nie som s nohavičkami veľmi spokojná čo sa kvality materiálu týka.

  5 marca, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Naďa

  Nie sú pre mňa. Mám krátky, ale ťažký cyklus a už som mala pár nehôd. Určite by som odporučila kalíšok namiesto nohavičiek (ušetrí vám to aj neustále pranie)

  1 marca, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Maja

  Drahé

  Rozhodla som sa ich kúpiť, pretože sa dajú po vyskúšaní vrátiť.

  3 januára, 2021

  Zdieľať

Zanechajte svoj názor na toto

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Absorpcia
Kvalita
Design
Hodnota