Menštruačné nohavičky Flux

Menštruačné nohavičky Flux

Zdieľať:

Menštruačné nohavičky Flux

Anglické menštruačné nohavičky Flux začali produkciu v roku 2017. Vtedy prišli ako prví s nohavičkami, ktoré sa rozopínajú na bokoch a tak sa ľahko vymieňajú aj v najkomplikovanejších situáciách – napr. v lietadle. Dnes je výroba sústredená v Číne a kvalita týchto nohavičiek je známa aj u nás. Podľa tvrdenia výrobcu Flux vydržia minimálne 3 roky používania a tak nahradia cez 450 vložiek, či tampónov. Dajú sa kúpiť aj v niektorých slovenských eshopoch, ale nie je možný výber zo všetkých modelov tak, ako je tomu v Anglicku.

Menštruačné nohavičky Flux

Menštruačné nohavičky Flux majú 4 vrstvy, z čoho jedna je antibakteriálna. Ohľadne toho odporúčame čítať odstavec na prvej strane. Výrobca má na svojej stránke 10 modelov v 4 absorpčných kategóriách. Najvyššia pojme 25 ml tekutiny, teda toľko ako 4 tampóny a je možné ich mať na sebe po dobu 12 hodín. Najtenšie, tzv. ‘Neviditeľné’, absorbujú tekutinu ako 2 tampóny. Naviac si môžete zakúpiť aj model v strihu Tong  pre slabé dni (množstvo ako 1 vložka). Vrátenie tovaru je akceptované do 60 dní ale len v neporušenom obale. Jedny nohavičky je možné vrátiť, ak sa vám neosvedčili.

Internetový obchod: www.fluxundies.com
Cena: od 24 € do 32 €
Doprava: do EU zdarma
Dobierka: nie
Nohavičky Flux je možné do Anglicka vrátiť, ak kupujúca nie je spokojná počas 60 dní testovania. Znamená to, že aj ak boli použité.

Absorpcia
60%
Kvalita
73%
Design
80%
Hodnota
40%

By 03 reviewer(s)

Zoradiť podľa

 • Avatar

  Andrea

  používam flux kombinácii s ekologickejšimi vložkami , ale nie som s nohavičkami veľmi spokojná čo sa kvality materiálu týka.

  5 marca, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Naďa

  Nie sú pre mňa. Mám krátky, ale ťažký cyklus a už som mala pár nehôd. Určite by som odporučila kalíšok namiesto nohavičiek (ušetrí vám to aj neustále pranie)

  1 marca, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Maja

  Drahé

  Rozhodla som sa ich kúpiť, pretože sa dajú po vyskúšaní vrátiť.

  3 januára, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

Zanechajte svoj názor na toto

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Absorpcia
Kvalita
Design
Hodnota