Perties Freshwear

Menštruačné nohavičky Perties

Zdieľať:

Menštruačné nohavičky Perties

Nohavičky Perties sú novinkou na Slovenskom trhu. Názov vraj vznikol z anglického výrazu pre menštruačné nohavičky: PERiod panTIES. Podľa výrobcu sú to nohavičky s najväčšou absorpciou na trhu – až 60 ml. To je toľko, koľko zdravá žena priemerne stratí počas celej menštruácie. Znamená to, že ženy aj s tou najsilnejšiu menštruáciou by nemali mať problém s pretečením počas 12 hodín nosenia nohavičiek. Nohavičky sa pýšia prívlastkom Extrémne absorpčné. Slovenský výrobca si dáva pozor na chemickú čistotu nohavičiek, dokonca vylučuje aj použitie bambusového vlákna. Zatiaľ sú na trhu dva modely – jeden je na noc a druhý na dennodenné nosenie. Oba typy majú “Perfektnú absorpciu”, ktorá pohltí toľko, koľko 8 menštruačných vložiek. Ďalšie modely sa očakávajú v apríly 2021 a budú určené aj pre stredne silnú menštruáciu. Dodávateľ je si, zdá sa, veľmi sebaistý, že nohavičky nepretečú a ponúka vrátenie tovaru aj po použití, čo sme pri iných produktoch nenašli. Vzhľadom k tomu, že ide o veľmi nový výrobok, nie je možné ešte nájsť na Internete veľa hodnotení nohavičiek Perties. Firma ponúka spokojným majiteľkám program Perties Lady, čo je vlastne multilevel marketing podobne ako ponúkajú niektoré kozmetické firmy ako napr. Avon  
PERTIES BATHORY
PERTIES HEDI

Internetový obchod: PERTIES
Cena: od 30 € do 32 € (množstevné zľavy 5%, 10% a 15%)
Doprava: kuriérom 3,80 €

Nohavičky je možné vrátiť do 30 dní dokonca aj po použití.

Absorpcia
100%
Kvalita
100%
Design
100%
Hodnota
96%

By 10 reviewer(s)

Zoradiť podľa

 • Avatar

  Táňa

  Sú super

  Nohavičky PERTIES fungujú výborne. Ochota pomôcť a poradiť zo strany predávajúceho je super, určite odporúčam! Kupujem ďalšie.

  20 apríla, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Rasheeda

  Odporúčam

  Zakúpila som si menštruačné nohavičky Báthory, lebo som čítala viaceré články a bola som zvedavá, či naozaj fungujú. Bola som príjemne prekvapená, lebo napriek silnej menštruácii bolo všetko úplne v pohode. Môžem len odporúčať. Už sa teším na nové vzory, určite ich tiež vyskúšam 🙂

  9 apríla, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Miriam

  Prečo na toto neprišiel niekto už skôr? Každý deň som musela nosiť inkontinenčné vložky. Teraz mám 4 kusy Perties a cítim sa ako za mlada.

  3 apríla, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Tatiana

  Ako človek, ktorí sa snaží žiť eko v každej oblasti svojho života, som hľadala spôsob, ako sa cítiť pohodlne, no zároveň bezpečne a ako menej zaťažiť planétu. Vyskúšala som viaceré eko pomôcky, no ani jedna mi nesadla tak, ako menštruačné nohavičky. Vyskúšala som viacero značiek a Perties to vyhrali na plnej čiare. Vydržali všetky dni aj noci na 100 % počas celej menštruácie. A ten pocit pohodlia je k nezaplateniu, vyspala som sa ako mimino.

  12 marca, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Mariana

  Mám báthoričky 🙂 aj ľutujem že som si hneď neobjednala 2 ks. Včera hneď ako prišli som ich oprala, a večer už skúšala nakoľko mám druhý deň menzesu, a veru ani si nepamätám kedy som sa počas týchto menštruačných dní tak dobre vyspala. No už teraz viem, ze na ďalšiu výplatu beriem ešte jedny. A skúsim aj Heidi.

  8 marca, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Anna

  Vlastním Perties model Bathoričky aj Hedi. Momentálne som tehotná, a bohužiaľ aj po korone. Keďže menštruáciu nemám, nohavičky nenosím. Aaale! Keď som mala koronu a môj kašel bol nezastaviteľný, mala som trosku problém s únikom moču. Skúsila som menštruačné nohavičky nosiť počas choroby, aby som sa nemusela toľkokrát na deň prezliekať a vydržali aj toto obdobie. Ja ich len odporúčam.

  3 marca, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Ivana

  Naozaj odporúčam

  Cele to spískal môj manžel, mám manžela držgroša 🙂 a tak mi objednal…., že ušetríme na vložkách, somár…..
  Šok prišiel, keď som zistila, že nohavičky odviedli svoju prácu na 100 %, no a ako bonus sú aj veľmi pohodlné.

  17 februára, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Žaneta

  Veľa som čítala v rôznych diskusiách o používaní menštruačných nohavičiek. Pravdu povediac som tomu moc neverila, ale ako sa hovorí nevyskúšaš, nevieš. Tak som skúsila a musím povedať že to naozaj funguje a ďaleko nad moje očakávania. Cely deň úplne v pohode bez pretečenia a to som si neodpustila aj tréning na eliptickom trenažéri :-)) Mimochodom, poslali mi aj pekný darček….

  17 februára, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Martina Kraková

  Idem si kúpiť ďalšie

  Kúpila som si jedny na vyskúšanie a som veľmi spokojná – používam ich hlavne na noc, lebo sa na ne dá naozaj spoľahnúť aj pri silnejšej menštruácii.

  17 februára, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Kristina K

  Sú super

  Vyskúšala som oba modely PERTIES a to sa vôbec nedá porovnať s vložkami, ktoré si musím meniť každé 2 hodiny. Tieto nohavičky vydržia celý deň a navyše vôbec nič necítim lebo akoby zázrakom zostali celý čas suché a ja som mala pocit, že som vôbec menštruáciu nemala. Nechápem, kam sa to všetko podelo. Večer to stačí len oprať vo vode a šupnúť do prania… určite odporúčam pri každej aktivite pretože sa na nich naozaj dá spoľahnúť na 100%. Sú veľmi pekné a vôbec nevyzerajú ako bobarďáky.

  12 februára, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

Zanechajte svoj názor na toto

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Absorpcia
Kvalita
Design
Hodnota