PERTIES

Menštruačné nohavičky Perties

Zdieľať:

Menštruačné nohavičky Perties

Top rated Panties

Nohavičky Perties sú novinkou na Slovenskom trhu. Zaznamenali mimoriadny úspech vďaka obrovskej sacej schopnosti a kvality. Názov vraj vznikol z anglického výrazu pre menštruačné nohavičky: PERiod panTIES.

Podľa výrobcu sú to nohavičky s najväčšou absorpciou na trhu – až 65 ml. To je toľko, koľko zdravá žena priemerne stratí počas celej menštruácie. Znamená to, že ženy aj s tou najsilnejšiu menštruáciou by nemali mať problém s pretečením počas 12 hodín nosenia nohavičiek. Nohavičky sa pýšia prívlastkom Extrémne absorpčné a PERTIES vám vraj pošle jedny zdarma, ak nájdete na Internete nohavičky s vyššou absorpciou. Slovenský výrobca si dáva pozor na chemickú čistotu nohavičiek, dokonca vylučuje aj použitie bambusového vlákna. Na trhu je 7 modelov – 3 na noc a 4 na dennodenné nosenie. Jedny sú vhodné pre tínedžerky. Takmer všetky majú „Perfektnú absorpciu“, ktorá pohltí toľko, koľko 8 – 12 menštruačných vložiek. Sú vhodné aj na občasnú inkontinenciu a obzvlášť v období šestonedelia. Dodávateľ je si, zdá sa, veľmi sebaistý, že nohavičky nepretečú a ponúka vrátenie tovaru aj po použití, čo sme pri iných produktoch nenašli. Vzhľadom k tomu, že ide o veľmi nový výrobok, nie je možné ešte nájsť na Internete veľa hodnotení nohavičiek Perties. Firma ponúka spokojným majiteľkám program Perties Lady, čo je vlastne multilevel marketing podobne ako ponúkajú niektoré kozmetické firmy ako napr. Avon
PERTIES KEVA
PERTIES HEDI

Internetový obchod: PERTIES

Cena: od 23 € do 38 € (množstevné zľavy 5%, 10% a 15%)
50% zľava pre majiteľky konkurenčnej značky – viac tu

Doprava: kuriérom 3,80 €

Nohavičky je možné vrátiť do 30 dní dokonca aj po použití.

Absorpcia
98%
Kvalita
98%
Design
98%
Hodnota
97%

By 38 reviewer(s)

Zoradiť podľa

 • Avatar

  Monča

  Jednoducho nenahraditeľné

  Keď sa začali predávať menštruačné nohavičky Perties, objednala som si hneď prvé batory a hedi. Musím uznať, boli super. Používala som ich na menštruáciu. Teraz som po pôrode a nohavičky som nepotrebovala, ale začala som mať problém s inkontinenciou a dala som opäť šancu nohavičkam, keďže uvádzli, že sú aj na tento problém. Objednala som si aj nové Elly a nielen že sú krásne, pohodlné ale aj funkčné. Za mňa odporúčam.

  29 novembra, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Zuzana

  Musím povedať, že som bola veľmi príjemne prekvapená. Mám nohavičky Sovick, LoveLuna a Meracus, a hoci sú dobré, nevydržia toľko ako Perties. V najsilnejších dňoch mi LoveLuna vydržali asi 5 hodín, Meracus tiež a Sovick naviac mali čudný strih. Perties vydržali celú noc a nemala som pocit vlhka, čo je úžasné. Pri veľmi silnej menštruácii nie je nič lepšie, ako zobudiť sa „v suchu“. Najlepšia investícia tohto roka.

  17 novembra, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Mirka B.

  Perties

  Mojou prvou značkou menštruačných nohavičiek, ktoré som vyskúšala, bola Snuggs. Dala som sa nalákať reklamou, ktorá sa mi neustále zobrazovala. Na pohľad pekné, ale od absorbcie som predsa len čakala niečo viac, takže keď mi pretiekli, banovala som, za zbytočne vyhodenými peniazmi. Kamarátka ma našťastie prehovorila, aby som vyskúšala ešte Perties. Zaujalo ma hlavne, že je to slovenský výrobok a že majú na výber rôzne strihy, ktoré aj pekne vyzerajú. Navyše mávajú rôzne akcie, takže kúpiť tam sa určite oplatí. Banovala som, že som na nich nenatrafila hneď na začiatku. S ich nohavičkami Sisi som bola nadmieru spokojná, zvládli aj najsilnejší deň a taktiež aj noc, sú veľmi pohodlné a pekné. Pri tejto značke určite ostanem a budem ju kupovať aj pre svoju dcéru.

  3 novembra, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Marta

  Neuveriteľne spoľahlivé

  Boli sme na chate a museli sme tam zostať celú noc. Mala som na sebe Perties Bathory a zabudla som si vziať náradu. Vydržali neuveriteľných 20 hodín bez pretečenia, či pocitu vhkosti. Podľa mňa, niet nič lepšie. Dúfam, že čosokoro prestanú vyrábať vložky a tampóny, ktoré končia na skládkach.

  26 októbra, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Zuzana

  perfektné

  Prvýkrát som počas menštruácie nepoužila žiadnu inú pomôcku len nohavičky a to musím povedať, že mám veľmi, ale veľmi silné krvácanie. Priznám sa, že pre lepšiu bezpečnosť som použila 2 ks nohavičiek naraz, ale aj jedny boli super a pretiekli len trošilinku, oproti napríklad Snuggs alebo LoveLuna, ktoré by toto už nezvládli. Som spokojná.

  12 októbra, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Anonymne

  O Bathory nie je treba diskutovať – vydržia všetko a sú bezpečné aj pri tej najväčšej menštruácii. Skúsila som aj Sofi a tie sa mi osvedčili v dňoch pred začatím menštruácie. Sú krásne, príjemne sa nosia a dostatočne zachytia začiatok. Pre istotu ich nosievam aj 3 dní pred termínom.

  3 októbra, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Dominika

  Kvalita 👍

  Nohavičky Perties sú super, mám od nich radu HEDI a sú naozaj kvalitné – nepretečú, sú z veľmi príjemného materiálu. Cítim sa v nich dobre a bezpečne. Okrem tejto značky mám ešte 3 ďalšie nohavičiek (Love Luna, Dorina, Saforelle) a tieto vyhrávajú.
  Navyše prišli v krásnom balení 😍

  23 septembra, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  oli

  Veľmi dlho som premýšľala už nad nejakou alternatívou a chcela sa zbaviť tampónov a vložiek. Skúšala som kalíšky ale bohužiaľ nič moc pre mňa a tak som sa po veľmi dlhom rozhodovaní odhodlala vyskúšať menštruačné nohavičky 🙊. Používam Perties už druhú menštruáciu a poviem vám, ľutujem že som sa pre ne nerozhodla už skôr 🤗. Tieto nohavičky však nemusíte používať iba pri menštruácii, môžu ich používať ženy každého veku, v tehotenstve dokonca pri šestonedelí, pri inkontinencii. Poviem vám ak by som mala dcéru, toto by bola vec ktorú by som jej určite pri jej prvej menštruácii kúpila 😇. A ak čakáte že s[ to budú nejaké babičkovské bombarďáky, ste na omyle. Maju nádherné, čipkované nohavičky o ktorých by ste ani nepovedali že tieto krásky budú vaše najlepšie kamarátky počas vašich dní 🩸.

  9 septembra, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Zuzana

  Skvelé

  Pôvodne som používala látkové vložky Meracus, avšak ma sklamali, keďže aj tie nočné proste pretekali. Spať v noci viac ako 6 hodín bolo pre mňa nemožné. Dostala som ale tip na Perties nohavičky a tak som to skusila. Väčšiu závislosť a lepší pocit sucha, som za 15 rokov svojej menštruácie ešte nemala. Určite si kúpim ďalšie pretože toto naozaj stojí za pohodlie, počas toho najsilnejšieho krvácania a u som zvedavá, ako zvládnu Bathory šestonedelie, až raz budeme mať druhé dieťa.

  5 septembra, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Nina

  PERTIES Hedi - su skvele

  Skvele nohavičky, tak ako sľubujú, nepretecu ani pri silnej menštruácii. Pri znacke Snugs sa mi stalo, že nevydržali a pretiekli, ale tieto sú super, dokonca zvládli aj cestu na dovolenku. Absorpcna časť je vzadu až po vrch, takže sú skvelé aj v noci. Vzhľadom na absorpciu sú hrubšie a dlhšie schnú. Mňa presvedčili a určite objednávam ďalšie.
  Pozitiva:
  Naozaj nepretecu
  Príjemný material
  Rýchle dodanie

  24 augusta, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Lucia

  kupila som si uz davnejsie nohavicky saforelle aj napriek spravne zvolenej velkosti mi nohavicky deformovali zadok a v nohaviciach to vyzeralo nepekne skusila som Perties pekne sedia nic nedeformuju strih je sexi a k tomu vsetkemu zvladli noc v prvy den menstruacie kedy som si pospala 10 hodin konecne vsetko v bezpeci suche ciste.

  23 augusta, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Anka

  Neverila som

  Keď som čítala, že Perties Bathory sú nohavičky s najvyššou absorpciu v Európe, ako tvrdí ich webstranka, myslela som, že to je klamlivá reklama. Naschvál som si ich kúpila, aby som sa im mohla vysmiať. Lenže… majú pravdu. Toto mení všetko: to je začiatok konca vložkám a tamponom. Sú super a absorbujú úplne všetko.

  21 augusta, 2021

  Zdieľať

Zanechajte svoj názor na toto

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Absorpcia
Kvalita
Design
Hodnota