PERTIES

Menštruačné nohavičky Perties

Zdieľať:

Menštruačné nohavičky Perties

Top rated Panties

Nohavičky Perties sú novinkou na Slovenskom trhu. Zaznamenali mimoriadny úspech vďaka obrovskej sacej schopnosti a kvality. Názov vraj vznikol z anglického výrazu pre menštruačné nohavičky: PERiod panTIES.

Podľa výrobcu sú to nohavičky s najväčšou absorpciou na trhu – až 65 ml. To je toľko, koľko zdravá žena priemerne stratí počas celej menštruácie. Znamená to, že ženy aj s tou najsilnejšiu menštruáciou by nemali mať problém s pretečením počas 12 hodín nosenia nohavičiek. Nohavičky sa pýšia prívlastkom Extrémne absorpčné a PERTIES vám vraj pošle jedny zdarma, ak nájdete na Internete nohavičky s vyššou absorpciou. Slovenský výrobca si dáva pozor na chemickú čistotu nohavičiek, dokonca vylučuje aj použitie bambusového vlákna. Na trhu je 7 modelov – 3 na noc a 4 na dennodenné nosenie. Jedny sú vhodné pre tínedžerky. Takmer všetky majú “Perfektnú absorpciu”, ktorá pohltí toľko, koľko 8 – 12 menštruačných vložiek. Sú vhodné aj na občasnú inkontinenciu a obzvlášť v období šestonedelia. Dodávateľ je si, zdá sa, veľmi sebaistý, že nohavičky nepretečú a ponúka vrátenie tovaru aj po použití, čo sme pri iných produktoch nenašli. Vzhľadom k tomu, že ide o veľmi nový výrobok, nie je možné ešte nájsť na Internete veľa hodnotení nohavičiek Perties. Firma ponúka spokojným majiteľkám program Perties Lady, čo je vlastne multilevel marketing podobne ako ponúkajú niektoré kozmetické firmy ako napr. Avon
PERTIES BATHORY
PERTIES HEDI

Internetový obchod: PERTIES

Cena: od 27 € do 34 € (množstevné zľavy 5%, 10% a 15%)
50% zľava pre majiteľky konkurenčnej značky – viac tu

Doprava: kuriérom 3,80 €

Nohavičky je možné vrátiť do 30 dní dokonca aj po použití.

Absorpcia
98%
Kvalita
98%
Design
98%
Hodnota
96%

By 31 reviewer(s)

Zoradiť podľa

 • Avatar

  oli

  Veľmi dlho som premýšľala už nad nejakou alternatívou a chcela sa zbaviť tampónov a vložiek. Skúšala som kalíšky ale bohužiaľ nič moc pre mňa a tak som sa po veľmi dlhom rozhodovaní odhodlala vyskúšať menštruačné nohavičky 🙊. Používam Perties už druhú menštruáciu a poviem vám, ľutujem že som sa pre ne nerozhodla už skôr 🤗. Tieto nohavičky však nemusíte používať iba pri menštruácii, môžu ich používať ženy každého veku, v tehotenstve dokonca pri šestonedelí, pri inkontinencii. Poviem vám ak by som mala dcéru, toto by bola vec ktorú by som jej určite pri jej prvej menštruácii kúpila 😇. A ak čakáte že s[ to budú nejaké babičkovské bombarďáky, ste na omyle. Maju nádherné, čipkované nohavičky o ktorých by ste ani nepovedali že tieto krásky budú vaše najlepšie kamarátky počas vašich dní 🩸.

  9 septembra, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Zuzana

  Skvelé

  Pôvodne som používala látkové vložky Meracus, avšak ma sklamali, keďže aj tie nočné proste pretekali. Spať v noci viac ako 6 hodín bolo pre mňa nemožné. Dostala som ale tip na Perties nohavičky a tak som to skusila. Väčšiu závislosť a lepší pocit sucha, som za 15 rokov svojej menštruácie ešte nemala. Určite si kúpim ďalšie pretože toto naozaj stojí za pohodlie, počas toho najsilnejšieho krvácania a u som zvedavá, ako zvládnu Bathory šestonedelie, až raz budeme mať druhé dieťa.

  5 septembra, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Nina

  PERTIES Hedi - su skvele

  Skvele nohavičky, tak ako sľubujú, nepretecu ani pri silnej menštruácii. Pri znacke Snugs sa mi stalo, že nevydržali a pretiekli, ale tieto sú super, dokonca zvládli aj cestu na dovolenku. Absorpcna časť je vzadu až po vrch, takže sú skvelé aj v noci. Vzhľadom na absorpciu sú hrubšie a dlhšie schnú. Mňa presvedčili a určite objednávam ďalšie.
  Pozitiva:
  Naozaj nepretecu
  Príjemný material
  Rýchle dodanie

  24 augusta, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Lucia

  kupila som si uz davnejsie nohavicky saforelle aj napriek spravne zvolenej velkosti mi nohavicky deformovali zadok a v nohaviciach to vyzeralo nepekne skusila som Perties pekne sedia nic nedeformuju strih je sexi a k tomu vsetkemu zvladli noc v prvy den menstruacie kedy som si pospala 10 hodin konecne vsetko v bezpeci suche ciste.

  23 augusta, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Anka

  Neverila som

  Keď som čítala, že Perties Bathory sú nohavičky s najvyššou absorpciu v Európe, ako tvrdí ich webstranka, myslela som, že to je klamlivá reklama. Naschvál som si ich kúpila, aby som sa im mohla vysmiať. Lenže… majú pravdu. Toto mení všetko: to je začiatok konca vložkám a tamponom. Sú super a absorbujú úplne všetko.

  21 augusta, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Luba

  Sú fantastické

  Su fantastické, bezkonkurenčné . Priniesla som ich mojej neveste do USA, ktorá už vyskúšala niekoľko typov, ktoré kupila tu. Tieto si nevie vynachváliť. Teší sa na ich každé ďalšie použitie.😀 Idem jej objednať ďalšie PERTIES.

  16 augusta, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Anonymne

  Perties sú NAJ:)

  Kúpila som si nohavičky Perties KEVA a sú naozaj super a krásne a slovenské ;). Konečne môžem v kľude spať, zvládnu to:) Mám aj nohavičky od Snuggs a tie nosím ku koncu dní, ale na Perties sa viem spoľahnúť že zvládnu všetko. Fakt paráda Perties ! A ešte ako prišli krásne zabalené 🙂

  8 augusta, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Slavka

  Perties

  O menštruačných nohavičkách som už rozmýšľala veľmi dlho. V prvom rade som hľadala slovenský výrobok a ten som našla :). Výborný výber, výborná kúpa. Nohavičky sú bavlnené, čo je pre mňa veľmi dôležité. Mojím najväčším problém počas obdobia menštruácie bola noc. Nemusím písať, že prečo. Nohavičkami Perties sa môj problém vyriešil. Sú vysoko absorpčné, veľmi príjemné počas celej noci a ešte aj vyzerajú na tele dobre.
  Konečne budem môcť kľudne spať počas obdobia menštruácie na hoteli, alebo niekde na návšteve. Idem si objednať ďalšie, 1 ks je málo.

  6 augusta, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Marcela O.

  Za mňa najlepšie

  Menštruačné nohavičky používam už niekoľko rokov. Začala som s Flux v čase, keď iné neboli ale keďže dosť pretekali, používala som ich len na konci cyklu. Keď prišli Snuggs na Slovenský trh, tak som sa potešila, že to bude lepšie a lacnejšie. Pretekali aj tie. Potom som s nádejou skúsila Meracus no nebolo to o nič lepšie. Začiatkom roka prišli Slovenské Perties no nemala som už veľkú odvahu skúšať – asi som iná a jednoducho menštruačné nohavičky nie sú pre mňa. No na stránke Perties sa hrdili, že majú najväčšiu absorpčnu schopnosť a trhu. Skúsila som teda jedny a zistila, že majú pravdu. Sú súper bezkonkurenčné. Všetky ostatné som odložila a používam len Perties. Mám ich 5 a dnes sa inak pozerám na menštruáciu. Vrelo doporučujem.

  26 júla, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Alžbeta

  Nohavičky som objednávala pre dcéru, ktorá napriek tomu, že mala svoje dni prvý krát, tak to bol doslova masaker a s nádejou a očakávaním sme čakali na Perties, ktoré som si vybrala na základe recenzií ako najlepšie spomedzi nohavičiek tohto určenia. A musím napísať, že neľutujeme. Prvé dní, ešte bez Perties, som nestíhala prať bielizeň a dcéra meniť vložky a to tie najväčšie dostupné na trhu. Akonáhle prišli Perties, tak sa stal zázrak a bez problémov vydržali aj pol dňa. Fantázia a o vplyve na životné prostredie ani nehovorím. Určite vrelo odporúčam. Bonusom je aj skvelá komunikácia s tímom Perties a dodanie na ďalší deň od objednania. Stojí to za počiatočnú investíciu.

  10 júla, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Viera

  Nohavičky som si kupovala na noc, nakoľko cez deň už používam inú značku nohavičiek, ktoré som si kúpila ešte dávnejšie. Rozhodla som sa úplne zbaviť používania vložiek, tak som sa rozhodla kúpiť si menštruačné nohavičky aj na používanie v noci. Objavila som značku Perties a keď som zistila, že je slovenská, nebolo o čom 🙂 Prvá noc menštruácie bola u mňa najväčšia skúška toho, či nohavičky splňajú svoju funkciu a obstáli na jednotku. Predtým, keď som používala vložku, budila som sa v noci, bála som sa, že pretečie, čo sa párkrát aj stalo, ale s týmito nohavičkami som prespala celú noc. Sú úžasné 🙂

  27 júna, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Anonymne

  Žiadna hrôza

  Ani ja nesúhlasím s prispievateľkou čo napísala, že sú hrôza. Pravdepodobne pisateľka nikdy predtým žiadne nohavičky neprala. Krv sa zrazí v teplej vode a KAŽDÉ nohavičky je potrebné najskôr vypláchať v studenej vode. To nie je o tom, že jednu značku treba a inú nie – to je tak pri všetkých nohavičkách, dieťa moje. Tak ako som predtým napísala, ja som s nimi veľmi spokojná.

  26 júna, 2021

  Zdieľať

Zanechajte svoj názor na toto

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Absorpcia
Kvalita
Design
Hodnota