saforelle

Menštruačné nohavičky Saforelle

Zdieľať:

Menštruačné nohavičky Saforelle

Nohavičky Saforelle je možné kúpiť v niektorých lekáňach pod značkou francúzskej spoločnosti Laboratoires IPRAD, ktorú založili v roku 1989 lekár a dvaja farmaceuti. Pomocou fytoterapie sa snažili vytvoriť čistiaci prostriedok, ktorý by bol efektívny a rešpektoval intímne partie žien. Dnes sa táto značka nalepuje aj na menštruačné nohavičky a predajcovi dúfajú, že ženy ju poznajú vďaka prípravkom Saforelle. Podľa anglickej stránky firmy Saforelle tieto nohavičky sú schopné absorbovať toľko, čo 3 tampóny a hrúbka savej vrstvy je 3mm. Výrobca odporúča používať tieto nohavičky pri slabej a strednej menštruácii samotné a pri silnej v kombinácii s inými hygienickými pomôckami. Vzhľadom k tomu, že počas noci je menší výtok v horizontálnej polohe, je možné Saforelle aj pri silnom krvácaní použiť samotné. Na jednej strane webstránka tvrdí, že neobsahujú žiadne chemikálie a na druhej strane vraj potláčajú nepríjemný zápach a pocit zatuchnutia. Ich absorpčná kapacita je garantovaná do 100 praní.
menstruacne nohavicky CULOTTE Saforelle
Saforelle
Internetový obchod: Benu Lekáreň Cena: 32 € (bez možnosti využiť množstevnej zľavy) Doprava: osobný odber zdarma, inak 2,99 €

Nenašli sme online predajcu, u ktorého sa dajú vrátiť nohavičky Saforelle, ak je užívateľka s nimi nespokojná. (Napíšte nám, ak to nie je pravda)

Absorpcia
63%
Kvalita
88%
Design
83%
Hodnota
80%

By 08 reviewer(s)

Zoradiť podľa

 • Avatar

  domi

  SUPER

  Vyskúšala som tri značky menštruačných nohavičiek (Saforelle, Love luna, Dorina) a za mňa sú Saforelle top. Dobrý strih z bavlny, mne vydržia, nepretečú, nešuštia pri nosení. Odporúčam!

  19 septembra, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Petra

  Safforele

  Ahojte, skúsila som nohavičky Safforele, vydržia mi v pohode pár hodín počas posledných dní, kedy je menštruácia slabá. V noci pretečú a v prvých dňoch tiež, musia sa meniť tak po cca 2 hodinách, čo je nepohodlné, inak by mi tiež pretiekli cez boky alebo cez spodok látky.

  Mám odskúšané aj Snuggs a to je to isté, počas noci a na začiatku menštruácie nepoužívam, inak pretekajú, či cez boky alebo aj cez spodok látky.
  Potrebovala by som nohavičky na silnú menštuáciu a na noc, ale zatiaľ som sa k takým nedostala. Chcem ešte skúsiť PERTIES. Potom porovnám.

  26 júla, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Kristína

  Menštruačné nohavičky sú to najlepšie, čo som za poslednú dobu objavila, najmä keď mi nie je ľahostajné aj dobro našej planéty. A toto je skvelé riešenie a variant! Moja desaťročná dcéra sa aj vďaka týmto nohavičkám začína tešiť na prípadnú menštruáciu..😀👏

  13 mája, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Maria M

  Saforelle nohavičky používam veľmi rada predovšetkým v dňoch „tesne pred“, keď si nie som istá, kedy to príde. A je to super! V silných dňoch sa mi neosvedčili.

  7 mája, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Valika

  Dcére som ich kúpila pre príjemnejšiu menštruáciu, ale môže ich nosiť až keď skoro končí. Kúpila som jej ich na silnú menštruáciu, ale nevydržia jej celý deň, ako sa uvádza. Musí meniť min 2x denne. Savý povrch ju trochu drie pri nosení

  1 mája, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  marietta0

  Testovala som viacere. Saforelle, co sa tyka strihu, materialu a savosti vyhrali. Po naliati 25ml vody nestihli vsetko vsat, ale voda sa z nich nevyliala ako pri Meracus a Snuggs, postupne ju vsali akoby sa robili take gulocky. Save jadro tensie ako pri Meracus a o nieco hrubsie ako Snuggs.

  23 februára, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Ilona

  protečou

  Rozhodně je nemohu používat celou dobu; když je menstruace silná, provlhnou, protečou, zašpiní kalhoty, mám v nich pocit mokra.

  20 februára, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Anonymne

  Sú super

  Veľmi pohodlné, praktické, diskrétne pod rifľami, bez úniku pri stredne silnej menštruácii! Saforelle ma získalo týmito menštruačnými nohavičkami CULOTTE. Zbohom tampóny a vložky! Rýchlo idem kúpiť ďalšie dve na striedanie.

  3 januára, 2021

  Zdieľať

Zanechajte svoj názor na toto

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Absorpcia
Kvalita
Design
Hodnota