saforelle

Menštruačné nohavičky Saforelle

Zdieľať:

Menštruačné nohavičky Saforelle

Nohavičky Saforelle je možné kúpiť v niektorých lekáňach pod značkou francúzskej spoločnosti Laboratoires IPRAD, ktorú založili v roku 1989 lekár a dvaja farmaceuti. Pomocou fytoterapie sa snažili vytvoriť čistiaci prostriedok, ktorý by bol efektívny a rešpektoval intímne partie žien. Dnes sa táto značka nalepuje aj na menštruačné nohavičky a predajcovi dúfajú, že ženy ju poznajú vďaka prípravkom Saforelle. Podľa anglickej stránky firmy Saforelle tieto nohavičky sú schopné absorbovať toľko, čo 3 tampóny a hrúbka savej vrstvy je 3mm. Výrobca odporúča používať tieto nohavičky pri slabej a strednej menštruácii samotné a pri silnej v kombinácii s inými hygienickými pomôckami. Vzhľadom k tomu, že počas noci je menší výtok v horizontálnej polohe, je možné Saforelle aj pri silnom krvácaní použiť samotné. Na jednej strane webstránka tvrdí, že neobsahujú žiadne chemikálie a na druhej strane vraj potláčajú nepríjemný zápach a pocit zatuchnutia. Ich absorpčná kapacita je garantovaná do 100 praní.
menstruacne nohavicky CULOTTE Saforelle
Saforelle
Internetový obchod: Benu Lekáreň
Cena: 32 € (bez možnosti využiť množstevné zľavy)
Doprava: osobný odber zdarma, inak 2,99 €

Nenašli sme online predajcu, u ktorého sa dajú vrátiť nohavičky Saforelle, ak je užívateľka s nimi nespokojná. (Napíšte nám, ak to nie je pravda)

Absorpcia
73%
Kvalita
87%
Design
80%
Hodnota
80%

By 03 reviewer(s)

Zoradiť podľa

 • Avatar

  marietta0

  Testovala som viacere. Saforelle, co sa tyka strihu, materialu a savosti vyhrali. Po naliati 25ml vody nestihli vsetko vsat, ale voda sa z nich nevyliala ako pri Meracus a Snuggs, postupne ju vsali akoby sa robili take gulocky. Save jadro tensie ako pri Meracus a o nieco hrubsie ako Snuggs.

  23 februára, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Ilona

  protečou

  Rozhodně je nemohu používat celou dobu; když je menstruace silná, provlhnou, protečou, zašpiní kalhoty, mám v nich pocit mokra.

  20 februára, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

 • Avatar

  Anonymne

  Sú super

  Veľmi pohodlné, praktické, diskrétne pod rifľami, bez úniku pri stredne silnej menštruácii! Saforelle ma získalo týmito menštruačnými nohavičkami CULOTTE. Zbohom tampóny a vložky! Rýchlo idem kúpiť ďalšie dve na striedanie.

  3 januára, 2021

  Zdieľať

  Užitočné?

Zanechajte svoj názor na toto

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Absorpcia
Kvalita
Design
Hodnota