Sovick

Menštruačné nohavičky Sovick

Zdieľať:

Menštruačné nohavičky Sovick

Sovick je malá slovenská firma, ktorá sa venuje výrobe ekologických produktov už od roku 2015. Väčšinou sú to detské plienky, detské ochranné nohavičky, látkové vložky. Koncom roka 2020 začali so šitím menštruačných nohavičiek. Všetky majú, z ktorých šijú najvyšší certifikát Oekotex a uprednostňujú tiež lokálne vyrobené materiály. Pre zákazníčky, ktoré majú asymetrickú postavu alebo potrebujú zo zdravotných dôvodov použitie iných materiálov, ponúkajú šitie nohavičiek na mieru.
Momentálne ponúkajú nohavičky, v podstate v jednom strihu s kombináciou farebných materiálov a dĺžky absorpčnej časti, ktorá určuje ich použite. Model s najväčšou savou schopnosťou pojme 45 ml tekutiny. Telo nohavičiek je z ekologického materiálu Tencel (jemný ako hodváb), alebo z bambusovej viskózy. Je ušité iba z jednej vrstvy, takže nohavičky nie sú hrubé a sú veľmi príjemné na nosenie. Dotyková vrstva je buď z organickej bavlny alebo špeciálneho funkčného úpletu, ktorý má antibakteriálne vlastnosti a je tak vhodný aj pre ženy, ktoré často trpia mykózami. Výrobca nepíše, akou chemikáliou dosahuje spomínanú antibateriálnu ochranu. Všetky typy nohavičiek sú nepriepustné, denné na strednú menštruáciu a nočné nohavičky možno využiť aj ako inkontinenčné nohavičky.

Internetový obchod: Sovick
Cena: 25-27 € (bez možnosti využiť množstevnej zľavy)
Doprava: osobný odber zdarma, inak 2,99 €

Na stránke výrobcu sa nenachádzajú špeciálne podmienky pre výmenu či vrátenie tovaru iné, ako tie, ktoré vymedzuje zákon. (Napíšte nám, ak to nie je pravda)

Zatiaľ bez hodnotení

Napíšte prvé hodnotenie na “Menštruačné nohavičky Sovick”

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Absorpcia
Kvalita
Design
Hodnota